REGULAMIN WWW

  1. Ceny zamieszczone w sklepie on-line, są cenami brutto. Waluta zamieszczona w naszym sklepie to polski złoty (zawierają podatek VAT). Mają one charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta sklepu obowiązuje na terenie Polski.

  2. Zamówienia produktów w sklepie mogą być składane od poniedziałku do niedzieli, przez całą dobę. Warunkiem składania zamówień jest rejestracja w sklepie. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15, w soboty, niedzielę oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni.

  3. Zdjęcia produktów w nieznacznym stopniu mogą różnić się od ich faktycznego wyglądu. Znaki towarowe, nazwy produktów oraz ich zdjęcia są własnością producentów i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

  4. Dokonując rejestracji w sklepie, Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie oraz przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w innym celu. Klient ma prawo wglądu do danych, ich edycji oraz żądania zaprzestania ich wykorzystania.

  5. Zamówiony towar może zostać odebrany osobiście. Paczki są realizowane za pośrednictwem Pocztex 48h oraz listy za pośrednictwem poczty polskiej. Koszt jest uzależniony od wielkości paczki i zamieszczony przy opisie towaru.

  6. Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT.
  7. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizowanych zamówień, które wzbudzają wątpliwość. Zawierają niekompletne lub niepoprawne dane itd.

  8. Zapłata za towar uiszczana jest w formie przedpłaty na konto lub podczas odbioru. Po otrzymaniu przesyłki odbierający powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności dostarczyciela, kuriera. Oferowane przez sklep produkty objęte są gwarancją. Gwarancja, rękojmia oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują dla produktów uszkodzonych mechanicznie lub na skutek nieprawidłowego użytkowania. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 w/w ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mail w celu ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.

  9. Wszystkie dane klientów podawane podczas rejestracji przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. i wykorzystywane są jedynie do realizacji zamówienia oraz nie są udostępniane osobom postronnym. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną pod adres omega.serwis@onet.pl.

  10. We wszystkich sprawach nieregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.