SERWIS

 serwis

SERWIS: Jako serwis oferujemy szeroka gamę usług z zakresu napraw gwarancyjnych jak i również napraw pogwarancyjnych wszelkiego rodzaju sprzętu małego AGD.

NAPRAWY: Nasze naprawy wykonywane są z najwyższą dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem tylko oryginalnych części dostarczonych przez producenta.

GWARANCJA: Naszym klientom udzielamy 3-miesięcznej gwarancji na świadczone przez nas usługi pogwarancyjne.

         serwis_1    

KLIENT: Atutem naszego serwisu jest indywidualne podejście do każdego klienta, gdyż dokładamy szczególnej troski o bezkompromisowa dbałość o wysoką jakość.

OBSŁUGA: Firma zajmuje się zapewnieniem pełnego „serwisu dla klientów” – jest to jedyna właściwa droga, aby osiągnąć „zadowolenie klienta”.

ATUTY: Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jako autoryzowany serwis, cechuje nas kompleksowa, profesjonalna i szybka obsługa, jakość wykonywanych usług w naszym serwisie. Naszą skuteczność potwierdza fakt, iż dokonujemy napraw szybko i solidnie.

MOBILNOŚĆ: Świadczymy nasze usługi na terenie Rzeszowa, jak i okolicznych miejscowościach.

serwis_2 KONSULTACJE: Jesteśmy specjalistami wychodzącymi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jak również potrafimy odpowiadać na Państwa potrzeby, a także zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem.

USŁUGI: Prowadzimy sprzedaż wyrobów gotowych oraz akcesoriów w naszym sklepie internetowym.